Uniwersytet dziecięcy

Twoje dziecko od najmłodszych lat wykazuje niezwykłe umiejętości matematyczne? Nie czekaj, już teraz zapisz go na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy.

Zajęcia odbywają się:

- w Warszawie 

- w Katowicach

- w Sopocie

- w Białym Stoku

- w Poznaniu

- we Wrocławiu

- w Szczecinie

 

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy rozpoczął działalność w 2008 roku, a jego oferta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zajęcia kierowane są do uczniów klas piątych i szóstych. Rocznie bierze w nich udział około 1,5 tysiąca uczniów. Zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy. 

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy w dniu aktywnych zapisów wypełnić formularz rejestracyjny. Uwaga! Nie ma ustalonych terminów zapisów, są one ruchome, dlatego warto na bieżąco śledzić stronę internetową. Informacje dotyczące zapisów publikowane są w zakładce aktualności. Zarówno rejestracja, jak i późniejszy udział w zajęciach, są całkowicie bezpłatne. Głównym kryterium rekrutacji jest wiek dziecka, dlatego też nie przegapmy przedziału, w którym może wziąć ono udział w zajęciach. Przedział ten to 10-13 lat. Informację o tym, czy nasze dziecko zakwalifikowało się do udziału w zajęciach, znajdziemy na liście umieszczonej na stronie internetowej. Otrzymamy ją również mailowo.

Hits: 3425